my name was Salmon; like the fish.

''inside the snow globe on my father's desk, there was a penguin wearing a red-and-white-striped scarf. when i was little my father would pull me into his lap and reach for the snow globe. he would turn it over, letting all the snow collect on the top, then quickly invert it. the two of us watched the snow fall gently around the penguin. the penguin was alone in there, i thought, and i worried for him. when i told my father this, he said, ''don't worry, susie; he has a nice life. he's trapped in a perfect world.''

evet yasal değil farkındayım. yasal neyim var sorusuna çok yüklü bir liste de hazırlayamam. telefona gelen o mesaj ''torrent'e düşmüş'' ü gördükten sonra gecenin hızla bitmesini benden fazla kimse istememiştir heralde. on dakikada koşa koşa odaya gelişim,  ''lovely bones torrent'' yazıp da yüzlerce cevap almamdaki mutluluk, paha biçilemez.
kitabı okuyup, ikinci defa, üçüncü defa okuma isteği oluştuktan; fragmanını artık hergün izlemekten ezberlemem ve ayrıca bir buçuk iki yıldır bu anı beklemem bence bu yasal olmayan hareketi yapma hakkı vermekte. aşırı derecedeki beklentim büyük ihtimalle hayal kırıklığımın sebebi olacak ama vizyona girdiğinde de ''yeni aldığım gözlüklerimle artık gören bir insan olduğumdan'' onlarca defa gideceğim sinemaya söz sana peter jackson.

Edit: yuh diyorum, bu kadar mı beceriksizsin, bu kadar mı hayal gücü yoksunusun. neyse

Hiç yorum yok: